organizacja studencka projekt.design

projekt.design to naukowa organizacja studentów i pracowników zakładu projektowania komunikacji, instytutu dziennikarstwa i komunikacji społecznej; to także przestrzeń naukowa i zawodowa dla rozwoju nowej interdyscyplinarnej dziedziny wiedzy: communication design.

projekt.design powstało by skoncentrować liczne rozproszone działania studentów i pracowników naukowych uwr zainteresowanych badaniami i projektowaniem komunikacji zarówno dla celów naukowych jak i komercyjnych.

organizacja zakończyła działalność w 2014 roku. archiwum projektów dostępne na stronie internetowej: linkdotychczas

to głównie ciekawość doprowadziła nas do realizacji wielu projektów, wśród których najważniejsze to: festiwal najgorszych reklam chamlet, style życia w komunikacji, komunikacje w rozmowie, międzynarodowe warsztaty z komunikacji interkulturowej, warsztaty kompetencyjne dla kandydatów na studia. 

opiekunowie:

motto

"nie powtarzać się... nie nudzić się... zawsze wynajdywać coś nowego... przejść samego siebie... zaskakiwać się... krytykować... zacząć jeszcze raz od początku... dać sobie czas... nie oszukiwać... słuchać... dyskutować... decydować...".

 

(Patrick Jouin)

Aktualności
wernisaż wystawa communication design
kto: communication design
gdzie: instytut dziennikarstwa i komunikacji społecznej