warsztaty w jastrzębiej górze

Kwiecień to nie jest dobry miesiąc na nadmorski wyjazd… chociaż dlaczego nie? Co takiego ma w sobie Jastrzębia Góra i położona nad samą plażą Willa Victor? Czym wyróżnia się spośród nadbałtyckich pensjonatów, ośrodków, hoteli i domków? Takie (między innymi) pytania postawili sobie studenci czwartego roku projektowania komunikacji podczas całotygodniowej pracy projektowej (oczywiście pod czujnym okiem kadry i zarządcy obiektu).workshop

do zadań grupy należało między innymi opracowanie strategii komunikacyjnej dla części hotelowej i restauracyjnej willi, propozycje logo i akcydensów, zaprojektowanie strony internetowej oraz zaproponowanie nowego wystroju wnętrz, który będzie koherentny z wypracowaną komunikacją. studenci po wstępnych rozmowach z zarządcą oraz obejrzeniu willi i okolicy podzielili się na mniejsze podgrupy i rozpoczęli pracę. cały proces zakończyła wieczorna prezentacja przed kadrą i zarządcą oraz dyskusja na temat wprowadzania tego, co w głowach, w rzeczywistą przestrzeń.

sam wyjazd, poza możliwością wypracowania kompleksowego planu komunikacji dla willi victor, dał studentom możliwość poznania niepowtarzalnego miejsca na mapie polski – ze swoją historią, klimatem oraz ludźmi, którzy tworzą atmosferę, dla której chce się wracać.

victor

nie bez powodu jesteśmy właśnie tutaj.
ktoś tu kiedyś przyjechał, ktoś tu się kiedyś zachwycił.
zawędrowaliśmy tak daleko, że dalej na północ już się nie dało.

victor

Aktualności
wernisaż wystawa communication design
kto: communication design
gdzie: instytut dziennikarstwa i komunikacji społecznej