badanie i projektowanie komunikacji 3

książka jest zbiorem powstałym jako wynik trzeciej konferencji naukowej „communication design – badanie i projektowanie komunikacji”. zebrane artykuły pokrywają szeroki zakres pola badawczego i projektowego, od information design przez fotografię po design konceptów komunikacyjnych. wśród artykułów można znaleźć zarówno prace teoretyczne, jak i wyniki badań i analiz.

seria projektowanie komunikacji

seria „projektowanie komunikacji” jest wydawana przez instytut dziennikarstwa i komunikacji społecznej uniwersytetu wrocławskiego. wśród tytułów można znaleźć m.in. publikacje pracowników i współpracowników zakładu projektowania komunikacji, tom pokonferencyjny communication design, tom z wystąpieniami z cyklu „komunikacje w rozmowie”, prace studentów specjalności communication design.

• wydawnictwo: libron
  • isbn: 978-83-64275-85-2