Know how
kamil_olender tedxuwr: wykłady członków zespołu communication design
w czerwcu 2018r. mieliśmy przyjemność występować na konferencji tedxuwr zorganizowanej przez studentów communication design w ramach projektu specjalnościowego. poniżej prezentujemy zapis wystąpień członków naszego zespołu.
kamil_olender manual 2- communication design: antologia
„mamy najlepszych studentów na świecie” – wypowiadanie tego zdania jest zawsze wielką przyjemnością dla każdego wykładowcy. w naszej pracy dydaktycznej zdarza nam się to bardzo często. na co dzień mamy bowiem do czynienia z ludźmi ciekawymi świata, poszukującymi odpowiedzi na nurtujące ich, i nas przy okazji również, pytania dotyczące otaczającej rzeczywistości. pytają, badają i wygłaszają inspirujące prezentacje w trakcie konferencji naukowych. i co więcej, wciąż dużo czytają, szukają nowych materiałów i inspiracji.
Autorzy