nota prawna
nota prawna

prawa autorskie do niniejszej strony internetowej przysługują:
instytutowi dziennikarstwa i komunikacji społecznej uniwersytetu wrocławskiego, ul. joliot-curie 15, 50-383 wrocław i autorom strony (kamil olender, mariusz wszołek, michał grech, krzysztof moszczyński)

korzystanie z serwisu internetowego zakładu projektowania komunikacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na stosowanie się do niniejszych warunków korzystania z serwisu.

żaden utwór, znajdujący się na niniejszej stronie internetowej nie może być powielany ani rozpowszechniany w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób na jakichkolwiek polach eksploatacji, włącznie z kopiowaniem, fotokopiowaniem i digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w internecie, bez pisemnej zgody właściciela.

jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworu w całości lub w części bez zgody właściciela w innych celach niż niekomercyjne cele prywatne stanowi naruszenie prawa. wykorzystanie materiałów do celów cytowania jest dozwolone na warunkach i w zakresie określonym przepisami prawa autorskiego (dz.u. z 2006 r. nr .90, poz. 631), w tym z obowiązkowym podaniem źródła cytatu.
 Aktualności
wernisaż wystawa communication design
kto: communication design
gdzie: instytut dziennikarstwa i komunikacji społecznej