zwycięstwo studentów communication design

w środę 7 października odbyła się II edycja zawodów dla kreatywnych umysłów – event został zorganizowany przez agencję marketingową action heroes. członkowie organizacji „think by design” działającej przy instytucie dziennikarstwa i komunikacji społecznej (specjalność communication design) zdobyli na zawodach I miejsce. serdecznie gratulujemy.

think by design

zadanie konkursowe polegało na stworzeniu 3-elementowej kampanii hr  skierowanej do programistów it. brief projektowy dostarczyła jedna z wrocławskich firm - objectivity. na przygotowanie koncepcji reklamy wideo, kampanii outdoorowej oraz kampanii social media uczestnicy mieli półtorej godziny. w jury zasiadali przedstawiciele wrocławskich agencji kreatywnych i marketingowych.

zespół

team tworzyli studenci communication design z uniwersytetu wrocławskiego oraz komunikacji wizualnej z uniwersytetu swps w składzie: joanna gancarczyk, róża jawor, anna głuszczyńska, krzysztof stalewski.

spotkania kolejne spotkanie: tylko pozory nie mylą – płoszaj
kto: katarzyna płoszaj oraz studenci i absolwenci
gdzie: centrum innowacji przejście - filia nr 13 mbp we wrocławiu
konkursy deski – konkurs dla studentów_ek i absolwentów_ek communication design