Aktualności
wspieramy brudnopis. niech ma

cześć! jesteśmy grupą studentów i nazywamy się brudnopis. postanowiliśmy spróbować swoich sił w pewnym konkursie… właśnie doszliśmy do finałów, które odbędą się w usa. potrzebujemy państwa wsparcia! ale po kolei – co to za konkurs i co my tu w ogóle robimy?

odyseja umysłu to międzynarodowy konkurs twórczego rozwiązywania problemów. w skrócie chodzi o to, by móc przetestować i pokazać swoją kreatywność, odporność na stres, pomysłowość i zaradność. udział w konkursie daje szansę na rozwój zdolności twórczych i umiejętności pracy zespołowej. 

w konkursie zmierzyliśmy z problemem długoterminowym, który polegał na stworzeniu i zaprezentowaniu oryginalnego przedstawienia, opowiadającego o awarii technicznej, której naprawa wymaga ukończenia siedmiu różnych zadań (szczegóły na profilu brudnopisu).brudnopis leci do usa

ponieważ konkurs jest organizowany przez kreatywnych wolontariuszy dla kreatywnych uczestników, środki potrzebne na jego realizację pozyskiwane są od sponsorów, czyli z pieniędzy, które sami jesteśmy w stanie uzyskać. dotychczas wspierał nas instytut dziennikarstwa i komunikacji społecznej uniwersytetu wrocławskiego, gdzie studiujemy communication design. teraz potrzeby finansowe są dużo większe, dlatego zwracamy się z prośbą do państwa.

wsparcie

szczegółowe informacje o możliwości udzielenia stosownego wsparcia znajdziecie państwo na:

  • profil brudnopisu w serwisie wspieram to: link
  • profil brudnopisu w serwisie facebook: link
Aktualności
wernisaż wystawa communication design
kto: communication design
gdzie: instytut dziennikarstwa i komunikacji społecznej