Aktualności
warsztat z komunikacji interkulturowej

szanowni państwo. serdecznie zapraszamy do partycypacji w warsztatach organizowanych przez koło naukowe touchpoint. warsztaty odbędą się w dwóch blokach ok. 2-3 godzinnych, tydzień po tygodniu. pierwsze ze spotkań zaplanowane jest na 9.12.2015 – tego dnia odbędzie się trening uwrażliwiający (na komunikację oczywiście) dla studentów z polski i zagranicy. nie zabraknie ćwiczeń integracyjnych i grupowych, podczas których skupimy się na szoku kulturowym, spróbujemy uwrażliwić się na różnice kulturowe i sprawdzimy naszą interkulturową kompetencję komunikacyjną. wybrane ćwiczenia są proste i (mamy nadzieję) ciekawe, przez co gwarantują dobrą zabawę!

tydzień później (16.12.2015) zapraszamy na kolejne spotkanie, tym razem nieco luźniejsze. w planie są dyskusje o różnicach kulturowych, świąteczny poczęstunek oraz projekcja filmu dokumentalnego. pamiętajcie, że warunkiem uczestniczenia w drugim spotkaniu jest uczestnictwo w warsztacie pierwszym.dodatkowe informacje

obydwa spotkania odbędą się w języku polskim i zostaną poprowadzone przez studentów z koła “touchpoint” (pod okiem doktorantki kaliny sobierajskiej oraz dr doroty płuchowskiej). zapraszamy serdecznie do zapisów i uczestnictwa! ilość miejsc jest ograniczona, ze względu na warsztatowy charakter spotkań (decyduje kolejność zapisów).

plakaty_interkulturowe_touchpoint_futura

w skrócie
  • co? warsztaty interkulturowej kompetencji komunikacyjnej
  • dla kogo? dla studentów z polski i zagranicy idks
  • gdzie? idks (sala zostanie podana w mailu zwrotnym dla osób zapisanych)
  • kiedy? 9.12. 2015 i 16.12.2015 godz. 18:00
  • zapisy? link
  • pytania, kwestie, wątpliwości? e-mail