Aktualności
subpark – fotografia subwersywna

uprzejmie zapraszamy państwa na ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu komunikacje w rozmowie. tym razem skoncentrujemy naszą uwagę na fotografii subwersywnej, której ideę przybliży michał jakubowicz z zespołu projektowania komunikacji. zapraszamy państwa 24.03.2015 roku, tradycyjnie o godz. 19:30 do klubokawiarni literatka na wrocławskim rynku.

w ramach wykładu omawiane będą różne podejścia twórcze związane z fotografią przyrody w parku grabiszyńskim, miejsca rekreacyjnego i symbolicznego, łączącego strategie dwóch kultur polskiej i niemieckiej. będzie również mowa o powrocie do fotografii analogowej, różnych historiach z nią związanych, zbiegach okoliczności, a także o proksemice parku, subwersywności drzew i trudnościach projektowania komunikacji w przestrzeni symbolicznej.komunikacje w rozmowie

komunikacje w rozmowie to otwarte, cykliczne spotkania, które współtworzycie państwo i państwa zainteresowania. celem spotkań są: integracja różnych środowisk, żywe dyskusje o życiu i jego dziwnych nieraz aspektach, prezentacja własnych prac naukowych, projektowych i artystycznych.

interesuje nas: projektowanie komunikacji, design, badania empiryczne, design usług, corporate identity, reklama, zarządzanie komunikacją, fotografia. przypominamy, że spotkania odbywają się we wtorki w klubokawiarni literatka o godz. 19:30.

  • kontakt: mail
  • dołącz do spotkania na fb: link
spotkanie

w związku z tym, że będzie to ostatnie spotkanie, to pod koniec zaprosimy państwa do długiej dyskusji nad możliwościami rozwoju projektu, nad państwa oczekiwaniami. tradycyjnie zapytamy o sugestie, pytania i wątpliwości. 

Aktualności
wernisaż wystawa communication design
kto: communication design
gdzie: instytut dziennikarstwa i komunikacji społecznej