Aktualności
środy w empiku / michael fleischer

szanowni państwo. niniejszym zapraszamy państwa na kolejne spotkanie z cyklu „środy z swps”, które regularnie odbywają się w empiku renoma. przez najbliższe trzy spotkania gośćmi tego wydarzenia będą wykładowcy instytutu grafiki swps. jako pierwszy wystąpi prof. michael fleischer – szef zakładu projektowania komunikacji w instytucie dziennikarstwa i komunikacji społecznej, który przedstawi autorską diagnozę otaczającej nas rzeczywistości.

no więc tym razem o pieniądzach oraz o tym, że każdy może być bogaty, ale nie wszyscy. jak to jest, że zakochujemy się w czymś, co zostało wymyślone do zarabiania naszych pieniędzy? a kto powiedział, że to nasze pieniądze?″ – profesor michael fleischer, autor książki pt. „kapitał” (i wielu innych rzecz jasna).

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse efficitur dapibus nisi nec maximus. Maecenas scelerisque a lorem vel rhoncus.
— Lorem lipsum

 

Lorem lipsum»
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse efficitur dapibus nisi nec maximus. Maecenas scelerisque a lorem vel rhoncus.


środy z swps

co miesiąc, w wybraną środę, na scenie głównej salonu empik w renomie odbywać się będą spotkania prowadzone przez wykładowców swps. eksperci dzielić się będą wiedzą z zakresu takich dziedzin, jak: psychologia, komunikacja wizualna czy projektowanie.

spotkanie
  • data: 04.02.2015
  • godzina: 18:00
  • miejsce: empik renoma
  • organizator: swps wz wrocław / instytut grafiki swps
  • spotkanie fb: link