przedsiębiorę! warsztaty, wykłady, konsultacje

z przyjemnością zapraszamy państwa na kolejne z wydarzeń organizowane przez nasze studentki. „przedsiębiorę!” to inicjatywa, której głównym celem jest stworzenie przestrzeni do zdobycia lub zwiększenia wiedzy z zakresu prowadzenia własnej działalności gospodarczej ze szczególnym uwzględnieniem branży kreatywnej.
w oparciu o kapitał ludzkiego doświadczenia i wiedzy eksperckiej stworzony zostanie interdyscyplinarny, jednodniowy panel, składający się z warsztatów, wykładów oraz konsultacji. formuła ta umożliwić ma kompleksowe ujęcie zagadnienia przedsiębiorczości. uczestnicy będą mogli uzyskać odpowiedzi zarówno na podstawowe pytania związane z ogólnymi, technicznymi oraz formalnymi aspektami zakładania i prowadzenia działalności, jak również skonsultować kwestie indywidualne.

harmonogram

• strona wydarzenia w serwisie facebook: link

spotkania wykład gościnny – dr. hab. Ulrike Notarp
kto: dr. hab. ulrike notarp