notatki 4 – nowa książka prof. Fleischera

szanowni państwo. z radością informujemy, że nakładem wydawnictwa libron ukazała się kolejna książka prof. michaela fleischera- „notatki 4”. zachęcamy do lektury.

książka ta jest zbiorem notatek poczynionych przez autora; stąd zresztą jej tytuł. publikacja została wydana w ramach serii wydawniczej zakładu projektowania komunikacji, instytutu dziennikarstwa i komunikacji społecznej uniwersytetu wrocławskiego.

ze wstępu

„kto myśli? kto to jest, kto myśli? (?) to wbrew pozorom ciekawe pytanie. na pierwszy rzut oka odpowiedź jest prosta (proste odpowiedzi są dobre, ale pierwszy rzut oka nie) – myśli człowiek, lub jeszcze gorzej – myślą ludzie. ale zarówno ‘człowiek’, jak i ‘ludzie’ to nic innego jak generalizujący i konstruktywny koncept komunikacyjny. nic więcej”.

michael fleischer

informacje wydawnicze
  • wydawnictwo: libron
  • liczba stron: 298