normalność z perspektywy obserwatora

niniejszym informujemy, że nakładem wydawnictwa primum verbum z łodzi ukazała się książka dr annette siemes pt. „normalność z perspektywy obserwatora – diagnoza”. książka dostępna w sprzedaży niebawem.

o książce

dlaczego to, co normalne, wydaje się takie normalne? nowa książka dr annette siemes traktuje o powstawaniu oraz roli normalności w komunikacji. na podstawie analiz egzemplifikacji z mediów i życia codziennego książka ilustruje, jak analiza zjawisk komunikacyjnych może być wzbogacona podejściem ukierunkowanym na procedury normalizacyjne. zachęcamy do lektury.

autorka

dr annette siemes jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym w instytucie dziennikarstwa i komunikacji społecznej uwr. na co dzień prowadzi zajęcia na specjalności communication design z metod badawczych, biografii medialnych, użytkowania mediów i kultury popularnej.

spotkania kolejne spotkanie: tylko pozory nie mylą – płoszaj
kto: katarzyna płoszaj oraz studenci i absolwenci
gdzie: centrum innowacji przejście - filia nr 13 mbp we wrocławiu
konkursy deski – konkurs dla studentów_ek i absolwentów_ek communication design