Aktualności
konferencja naukowa „teorie komunikacji i mediów 11”

szanowni państwo! uprzejmie informujemy, że otwieramy drugą dziesiątkę konferencji naukowej „teorie komunikacji i mediów”, która tradycyjnie odbędzie się w starej morawie w dniach 26—29.11.2017. w związku z jubileuszowym charakterem konferencji, poza stosownymi uroczystościami, chcielibyśmy państwa zaprosić do dyskusji nad stanem wiedzy z zakresu komunikacji społecznej i mediów; i temu też dedykujemy tematykę tegorocznego spotkania. zaraz po wakacyjnej przerwie opublikujemy szczegółowe informacje na temat płatności. tematyka

zauważamy pewną prawidłowość związaną z naszą konferencją i chcemy się tej prawidłowości nadal trzymać. to różnorodność koncepcji teoretycznych, badań i projektów z zakresu szeroko rozumianej komunikacji społecznej, designu, mediów i obrazów świata sprawia, że konferencja w starej morawie na stałe zagościła na mapie wydarzeń naukowych. 

słowa kluczowe: komunikacja społeczna, media, mediatyzacja, projektowanie komunikacji, badanie komunikacji i mediów, teorie komunikacji i mediów, językowe obrazy świata, kulturowe obrazy świata, design, reklama, marketing, public relations.

zapisy

zgłoszenia prosimy kierować drogą mailową na adres e-mail lub przy pomocy stosownego formularza on—line.  opłata konferencyjna tradycyjnie wynosi 650 zł. i równie tradycyjnie obejmuje wszystkie koszty prócz dojazdu. oczekujemy udziału wszystkich bywalców, serdecznie zapraszamy także wszystkich innych zainteresowanych.

Aktualności
wernisaż wystawa communication design
kto: communication design
gdzie: instytut dziennikarstwa i komunikacji społecznej