Aktualności
Konferencja naukowa: Teorie Komunikacji i Mediów 10
Szanowni Państwo! Uprzejmie zapraszamy do udziału w jubileuszowej — dziesiątej już — konferencji naukowej „Teorie Komunikacji i Mediów”, która tradycyjnie odbędzie się w Starej Morawie w dniach 28—30.11.2016. W związku z jubileuszowym charakterem konferencji, poza stosownymi uroczystościami, chcielibyśmy Państwa zaprosić do dyskusji nad stanem wiedzy z zakresu komunikacji społecznej i mediów; i temu też dedykujemy tematykę tegorocznego spotkania. 


Publikacja konferencyjna
Uprzejmie informujemy, że niedawno ukazała się kolejna książka z serii „Teorie Komunikacji i Mediów”. Była to ostatnia książka zredagowana przez dra Marka Graszewicza, który był pomysłodawcą i wieloletnim organizatorem naszej konferencji. Do końca czerwca 2016 roku czekamy na Państwa teksty do 9. tomu „Teorie Komunikacji i Mediów”. Oczywiście jesteśmy otwarci na wszelkie nowości zarówno tematyczne, jak również osobowe. Liczymy na Państwa udział w projekcie wydawniczym i uprzejmie prosimy o podzielenie się się dobrą nowiną z Państwa koleżankami i kolegami po fachu. Na artykuły wyczekujemy do końca czerwca 2016 roku. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji. Teksty można przesyłać na adres e-mail.
 
Tematyka: komunikacja społeczna, media, mediatyzacja, projektowanie komunikacji, badanie komunikacji i mediów, teorie komunikacji i mediów, językowe obrazy świata, kulturowe obrazy świata, design, reklama, marketing, public relations.
Zgłoszenia

Zgłoszenia prosimy kierować drogą mailową na adres e-mail lub przy pomocy stosownego formularza on—line.  Opłata konferencyjna tradycyjnie wynosi 650 zł. I równie tradycyjnie obejmuje wszystkie koszty prócz dojazdu (szczegóły dotyczące płatności podamy do Państwa wiadomości na początku przyszłego roku akademickiego). Oczekujemy udziału wszystkich bywalców, serdecznie zapraszamy także wszystkich innych zainteresowanych.