Aktualności
Konferencja naukowa: Teorie Komunikacji i Mediów 10
Szanowni Państwo! Uprzejmie zapraszamy do udziału w jubileuszowej — dziesiątej już — konferencji naukowej „Teorie Komunikacji i Mediów”, która tradycyjnie odbędzie się w Starej Morawie w dniach 28—30.11.2016. W związku z jubileuszowym charakterem konferencji, poza stosownymi uroczystościami, chcielibyśmy Państwa zaprosić do dyskusji nad stanem wiedzy z zakresu komunikacji społecznej i mediów; i temu też dedykujemy tematykę tegorocznego spotkania. 


Publikacja konferencyjna
Uprzejmie informujemy, że niedawno ukazała się kolejna książka z serii „Teorie Komunikacji i Mediów”. Była to ostatnia książka zredagowana przez dra Marka Graszewicza, który był pomysłodawcą i wieloletnim organizatorem naszej konferencji. Do końca czerwca 2016 roku czekamy na Państwa teksty do 9. tomu „Teorie Komunikacji i Mediów”. Oczywiście jesteśmy otwarci na wszelkie nowości zarówno tematyczne, jak również osobowe. Liczymy na Państwa udział w projekcie wydawniczym i uprzejmie prosimy o podzielenie się się dobrą nowiną z Państwa koleżankami i kolegami po fachu. Na artykuły wyczekujemy do końca czerwca 2016 roku. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji. Teksty można przesyłać na adres e-mail.
 
Tematyka: komunikacja społeczna, media, mediatyzacja, projektowanie komunikacji, badanie komunikacji i mediów, teorie komunikacji i mediów, językowe obrazy świata, kulturowe obrazy świata, design, reklama, marketing, public relations.
Zgłoszenia

Zgłoszenia prosimy kierować drogą mailową na adres e-mail lub przy pomocy stosownego formularza on—line.  Opłata konferencyjna tradycyjnie wynosi 650 zł. I równie tradycyjnie obejmuje wszystkie koszty prócz dojazdu (szczegóły dotyczące płatności podamy do Państwa wiadomości na początku przyszłego roku akademickiego). Oczekujemy udziału wszystkich bywalców, serdecznie zapraszamy także wszystkich innych zainteresowanych.

Aktualności
wernisaż wystawa communication design
kto: communication design
gdzie: instytut dziennikarstwa i komunikacji społecznej