Aktualności
konferencja naukowa communication design: badanie i projektowanie komunikacji 9 – zaproszenie

szanowni państwo. uprzejmie zapraszamy do udziału w kolejnej — dziewiątej już — interdyscyplinarnej konferencji naukowej communication design: badanie i projektowanie komunikacji. zauważamy pewną prawidłowość związaną z naszą konferencją i chcemy się tej prawidłowości nadal trzymać. to różnorodność koncepcji teoretycznych, badań i projektów z zakresu szeroko rozumianej komunikacji społecznej, designu transformacji i komunikacji, zrównoważonego rozwoju, reklamy i obrazów świata sprawia, że konferencja jurajska na stałe zagościła na mapie wydarzeń naukowych.program konferencji

serdecznie zapraszamy państwa do zgłaszania propozycji wystąpień w sesji głównej referatowej i w sesji posterowej, której planujemy poświęcić wieczorne dyskusje o nauce i nie tylko. dla tych z państwa, którzy planują po raz pierwszy odwiedzić nas w jurze krakowsko-częstochowskiej podpowiadamy, które obszary tematyczne są dla nas szczególnie interesujące: komunikacja społeczna, badanie komunikacji, design komunikacji, design opakowań, design tożsamości, design transformacji, zarządzanie różnorodnością, reklama, media, obrazy świata. w celu zgłoszenia chęci udziału w konferencji uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: link

 

rezultatem konferencji są dwie monografie wieloautorskie, które są częścią serii wydawniczej communication design:

 • projektowanie komunikacji: w tym tomie zajmować się będziemy zagadnieniami teoretycznymi, metodologicznymi z obszaru komunikacji społecznej, mediów, designu i reklamy. widzimy tu również miejsce dla zastosowań projektowych z dziedziny projektowania komunikacji, corporate identity i polityki komunikacyjnej.
 • badanie komunikacji: tom ten zawierać będzie prace na temat badań komunikacji i badań społecznych. szczególnie interesują nas tutaj różne zastosowania metod i narzędzi badawczych w wymiarze empirycznym.
informacje logistyczne

 

ważne terminy.

 • 18.03.2019 — termin zgłaszania uczestnictwa w konferencji (formularz zgłoszeniowy)
 • 29.03.2019 — potwierdzenie uczestnictwa, wstępny program, termin wnoszenia opłaty konferencyjnej
 • 01.04.2019 — ostateczny program konferencji
 • 07-10.04.2019 — obrady konferencyjne

 

opłaty konferencyjne.

 • 450 zł — pracownicy naukowi
 • 300 zł — doktoranci i studenci
 • opłatę konferencyjną prosimy kierować na numer konta: 
  68 1090 2503 0000 0001 1131 0115  
  tytuł przelewu: 7003/2966/18 + nazwisko 

 

opłata nie obejmuje kosztów noclegu, które w zależności od wybranego przez uczestników miejsca mogą  się różnić. polecamy jeden z trzech znajdujących się w promieniu 50 metrów obiektów (przed rezerwacją zachęcamy do kontaktu z organizatorami):