Aktualności
komunikacje w rozmowie / mowa nienawiści

szanowni państwo. niniejszym zapraszamy państwa na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu komunikacje w rozmowie. tematem przewodnim najbliższego spotkania będzie problem szerzącej się mowy nienawiści, która z podejrzanych dyskursów wkrada się do codziennej komunikacji, będąc nierzadko jedyną kompetencją komunikacyjną niektórych grup społecznych. niech za sytuację wyjściową do wysłuchania referatu i żywej dyskusji posłuży galeria kilku fotografii, która pozwoli sprawnie zwizualizować problem.

referat wprowadzający do dyskusji wygłoszą przedstawiciele zespołu ds. dialogu międzykulturowego we wrocławskim centrum rozwoju społecznego: anna elektra malkogiorgos i daniel góra. zapraszamy państwa 27.01.2015 roku, tradycyjnie już do klubokawiarni literatka o godz. 19:30.komunikacje w rozmowie

komunikacje w rozmowie to otwarte, cykliczne spotkania, które współtworzycie państwo i państwa zainteresowania. celem spotkań są: integracja różnych środowisk, żywe dyskusje o życiu i jego dziwnych nieraz aspektach, prezentacja własnych prac naukowych, projektowych i artystycznych.

interesuje nas: projektowanie komunikacji, design, badania empiryczne, design usług, corporate identity, reklama, zarządzanie komunikacją, fotografia. przypominamy, że spotkania odbywają się we wtorki w klubokawiarni literatka o godz. 19:30.

  • kontakt: mail
  • dołącz do spotkania na fb: link
spotkanie

spotkanie odbędzie się we wtorkowy wieczór, 27.01.2015 o godz. 19:30, tradycyjnie w klubokawiarni literatka. uprzejmie zapraszamy.

Aktualności
wernisaż wystawa communication design
kto: communication design
gdzie: instytut dziennikarstwa i komunikacji społecznej