jak zwykle niezwykle serdecznie: książeczki dla dzieci – paweł janik, studenci i absolwenci

bajki dla dzieci są na tyle ważne w życiu każdego człowieka, że decydujemy się czytać je na głos. ważne są dla dużych i małych. dlaczego? o to będzie można spytać autorów i autorek bajek w czasie spotkania wieloautorskiego!

opis

magia dzieje się wtedy, kiedy spotykają się ze sobą różne światy.

dla studentów_ek communication design takie spotkanie miało miejsce w zeszłym semestrze w ramach zajęć z e-publishingu. w ten sposób powstały piękne książki dla dzieci – a takie książki, jak wiadomo, są odpowiednie dla dzieci w każdym wieku. nieważne, czy ktoś ma 8 czy 95 lat – jeśli ma w sercu wewnętrzne dziecko, to jest to wydarzenie właśnie dla tego kogoś. dzięki temu możliwe jest spotkanie się i rozmawianie o ważnych sprawach.

chociaż jesteśmy projektantami_tkami, nie chodzi nam o złote rady, czy wskazówki jak projektować. chodzi nam przede wszystkim o wzajemne inspirowanie się – do dalszej pracy, do dyskusji, do zmian. innymi słowy, w trakcie spotkania chcielibyśmy przeczytać nasze książki publiczności i pokazać co udało nam się osiągnąć. po prostu. liczymy, że poczujecie do nich to, co my.

serdecznie zapraszamy!

szczegółowe informacje
  • miejsce: przejście dialogu (przejście świdnickie)
  • gdzie: wrocław