drzwi otwarte w instytucie dziennikarstwa i komunikacji społecznej uwr [odwołane]

drodzy przyszli studenci i studentki!
zbliża się czas decyzji, których pewnie nie macie ochoty podejmować, jednak my wiemy, jak wam to ułatwić!

zapraszamy na drzwi otwarte instytutu dziennikarstwa i komunikacji społecznej uniwersytetu wrocławskiego, które odbędą się 3-go kwietnia 2020 roku, w godzinach od 16:00 do 19:00. w tym czasie przygotowaliśmy dla was wiele atrakcji, dzięki którym będziecie mogli zadać niezbędne pytania studentom komunikacji wizerunkowej oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej, oraz ich wykładowcom, a także zobaczyć, jak pracuje się na tych kierunkach, m.in. poprzez uczestnictwo w warsztatach i możliwość obejrzenia dotychczasowych prac studenckich.

za organizację odpowiadają koła naukowe touchpoint i briefly.

pełen harmonogram już niedługo na stronie internetowej oraz na stronie facebook idiks oraz pk; bądźcie czujni!

opis

dokładne informacje już wkrótce. warto czekać.

• kiedy: 03.04.2020, g. 16:00
  • gdzie: instytut dziennikarstwa i komunikacji społecznej uwr, ul. joliot-curie 15, wrocław (budynek dzielony z instytutem informatyki)

spotkania kolejne spotkanie: tylko pozory nie mylą – płoszaj
kto: katarzyna płoszaj oraz studenci i absolwenci