Aktualności
chamlet 2014

Szanowni Państwo z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na kolejne wydanie Chamletów, przyjemność tym większą, że będzie to piąte oraz ostatnie wydanie Chamletów. Zapraszamy 28. listopada o godz. 17:30 do budynku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego (sala Unii Europejskiej).jubileusz chamleta

Organizując nasz jubileusz pięciolecia festiwalu najgorszych reklam, ciesząc się z Państwa uczestnictwa w dotychczasowych edycjach oraz wspierania naszej inicjatywy, postanowiliśmy równocześnie poprzestać na owym jubileuszu, i rozpocząć edycję czegoś nowego, równie, jak mniemamy, ciekawego dla Państwa i dla nas. O charakterze i kształcie owego nowego poinformujemy Państwa w późniejszym terminie, najpóźniej jednak na uroczystej gali Chamlet 2014, która odbędzie się jak zwykle w listopadzie, a dokładniej – 28. listopada, w sali Unii Europejskiej w budynku Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego.

Ponieważ będzie to ostatnia edycja Chamletów, postanowiliśmy dodać do kategorii, w jakich przyznawane są nagrody, jeszcze jedną, jubileuszową, nagrodę – SuperChamlet, którą wyłonimy w ramach każdej kategorii spośród dotychczasowych zwycięzców. Będzie to więc Chamlet nad Chamletami ostatniej pięciolatki.

Jury tegorocznego festiwalu składa się z zasiedziałych już członków i członkiń oraz jednego nowego: Grażyna Habrajska, Aleksy Awdiejew, Michał Grech, Dirk Henkelmann i Michael Fleischer oraz Mariusz Wszołek.

info

na tegoroczne chamlety nie obowiązują żadne zapisy, jednakże będziemy wdzięczni użytkownikom facebooka za dołączenie do spotkania. 

  • kontakt: mail
  • dołącz do spotkania na fb: link
Aktualności
wernisaż wystawa communication design
kto: communication design
gdzie: instytut dziennikarstwa i komunikacji społecznej