Aktualności
book-box – otwarcie

szanowni państwo. często pytaliście nas państwo, gdzie to wszystko można znaleźć. no więc założyliśmy magazyn (swoją drogą tam też zapraszamy). teraz idziemy krok dalej i proponujemy państwu nową przestrzeń w instytucie dziennikarstwa i komunikacji społecznej uwr: book—box communication design, do korzystania z którego serdecznie zachęcamy w formie wymiany. wymianę rozumiemy tak, że każdy może sobie stąd coś wypożyczyć — książkę można przeczytać a potem znowu tutaj odstawić — oraz (na co liczymy) można tu postawić swoje książki lub komuś coś zostawić.

z tego co wiemy, książki lubią być używane, niekoniecznie jako eksponat muzealny w prywatnym zbiorze. książki lubią być wertowane, wyginane a od czasu do czasu lubią być pogłaskane. dlatego też prosimy o utrzymanie komfortu psychicznego (i fizycznego) książek i zapewnienie im ciągłej interakcji z coraz to nowymi czytelnikami. poniżej kilka prostych zasad, które, naszym zdaniem, sprawią, że przestrzeń ta nie będzie bezużyteczna.idea
• książki proponujemy wypożyczać — tzn. czasowo przygarnąć z zamiarem zwrotu;
• nasze książki oferują swoje towarzystwo innym książkom — tzn. można dzielić się swoimi książkami;
• przestrzeń jest wspólna — tzn. wspólnie możemy o nią dbać i z niej korzystać;
• pytania i wątpliwości mogą się pojawić — to jasne, prosimy o kontakt: mariusz wszołek
• tylko pozory nie mylą — tak, to już było, a teraz pojawia się raz jeszcze
info
otwarcie book-boxa nastąpi 27.02.2017 i będzie miało miejsce przy wyjściu na taras na II piętrze instytutu dziennikarstwa i komunikacji społecznej uwr (zaraz obok gabinetu 205). serdecznie zapraszamy!
Aktualności
wernisaż wystawa communication design
kto: communication design
gdzie: instytut dziennikarstwa i komunikacji społecznej