badanie i projektowanie komunikacji 5

uprzejmie informujemy, że nakładem wydawnictwa libron ukazała się kolejna książka z serii projektowanie komunikacji. książka jest zbiorem tekstów powstałych jako wynik ogólnopolskiej konferencji naukowej „communication design: badanie i projektowanie komunikacji 5”. wśród artykułów można znaleźć zarówno prace teoretyczne dotyczące reklamy, komunikacji społecznej i mediów, jak i wyniki badań i analiz z zakresu projektowania komunikacji.

seria projektowanie komunikacji

seria „projektowanie komunikacji” jest wydawana przez instytut dziennikarstwa i komunikacji społecznej uniwersytetu wrocławskiego. wśród tytułów można znaleźć m.in. publikacje pracowników i współpracowników zakładu projektowania komunikacji, tom pokonferencyjny communication design, tom z wystąpieniami z cyklu „komunikacje w rozmowie”, prace studentów specjalności communication design.

spotkania kolejne spotkanie: tylko pozory nie mylą – płoszaj
kto: katarzyna płoszaj oraz studenci i absolwenci
gdzie: centrum innowacji przejście - filia nr 13 mbp we wrocławiu
konkursy deski – konkurs dla studentów_ek i absolwentów_ek communication design