badanie i projektowanie komunikacji 4

uprzejmie informujemy, że nakładem wydawnictwa libron ukazała się kolejna książka z serii projektowanie komunikacji. książka jest zbiorem tekstów obejmujących szeroki zakres pola badawczego i projektowego z dziedziny nauki o komunikacji. wśród artykułów można znaleźć zarówno prace teoretyczne, jak i wyniki badań i analiz.

seria wydawnicza

seria „projektowanie komunikacji” jest wydawana przez instytut dziennikarstwa i komunikacji społecznej uniwersytetu wrocławskiego. wśród tytułów można znaleźć m.in. publikacje pracowników i współpracowników zakładu projektowania komunikacji, tom pokonferencyjny communication design, tom z wystąpieniami z cyklu „komunikacje w rozmowie”, prace studentów specjalności communication design.

spotkania wykład gościnny – dr. hab. Ulrike Notarp
kto: dr. hab. ulrike notarp
spotkania jak powinna wyglądać nasza starość? – makroskop uwr
kto: studenci V roku